Načítání obsahu...
Aktuálně

Aktuálně

Znovuotevření Milan Dobeš Musea

Srdečně Vás zveme na znovuotevření stálé expozice a krátkodobých výstav "Dolní Vítkovice vzpomínka na současnost" a "Pocta Heinzi Teufelovi" v pátek 15.5. od 10:00. Přijďte navštívit naše muzeum v Multifunkční aule Gong v Dolních Vítkovicích, kde představíme i některé novinky. Připravili jsme pro vás např. nový katalog k právě probíhající výstavě Pocta Heinzi Teufelovi.

Katalog vyšel ke stejnojmenné výstavě, která od 1.3.2020 probíhá v Milan Dobeš Museu. Výstava představuje výsledky práce uznávaného galeristy, který si pro své povolání vybral jeden z nejnáročnějších uměleckých směrů konkrétního umění – konkrete kunst. Výstava a katalog jsou nejenom vzpomínkou na jeho galerijní život, ale také prezentují díla autorů, se kterými ho v životě pojil nejen profesní vztah ale i osobní přátelství.

Slavnostní otevření se neobejde bez komentované prohlídky s hlavním kurátorem Milan Dobeš Musea od 16:00.

Těšíme se na vaši návštěvu!


Otevření se neobejde bez omezení, která jsou stanovena vládou České republiky a která jsem povinni respektovat. Do výstavních prostor vpouštět nejvýše 100 osob najednou. Pro návštěvníky budou k dispozici dezinfekční prostředky, naši zaměstnanci budou vybaveni rouškami. Prosíme vás, abyste při návštěvě Milan Dobeš Musea dodržovali rozestupy od ostatních.

Prosím, sledujte i nadále aktuální vývoj situace ohledně bezpečnostních opatření nařízených vládou ČR, naše webové a facebookové stránky, kde informace průběžně aktualizujeme.


Detail Aktuálně
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další články